Pętla jest zespołem celowym powołanym w ramach Fundacji Napraw Sobie Miasto. Jej celem jest dążenie do poprawy jakości komunikacji publicznej w naszym regionie.
 

Oprócz działań lokalnych - w skali mikro, takich jak sugestie nowej linii autobusowej, częstszego kursowania czy zmiany rozkładu chcemy także proponować zmiany przy większych projektach, mających realny wpływ na jakość życia w miastach GZM.

 

Pętla liczy na Waszą pomoc jako pasażerów jeżdżących na co dzień lub z “doskoku” komunikacją miejską, a także tych, którzy na co dzień jeżdżą samochodem i są w stanie zaproponować lepszą jakość transportu zbiorowego. Facebook'owa społeczność obdarowała Pętle ponad czterystoma polubieniami - mamy nadzieję, że liczba ta będzie się zwiększać i coraz większe grono ludzi zechce mieć wpływ na poprawę transportu w swoim rodzinnym mieście i nie tylko. 

 

Zapraszam na fanpage zespołu, link do niego znajdziesz w zakładce "Autor". Jeśli czujesz się na siłach i masz pomysł na to, jak realnie wpłynąć na jakość transportu w Metropolii - skontaktuj się z nami przez fanpage!

66297284_2301686129914995_87945440422526